Maltepe Web Tasarım

Maltepe web tasarım ve seo hizmetimiz ile İstanbul Maltepe ilçesine profesyonel hizmet vermekteyiz. Referanslarımızı incelemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Her ortamda kesintisiz çalışan bir web sitesi için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Ayrıca SEO hizmetimiz ile de arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Maltepe Has Web Tasarım ve SEO

Maltepe’de Web Tasarım ve SEO Hizmeti

Has Web Tasarım ve SEO ® her geçen gün büyümeye, hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor. Kartal ve Ataşehir ilçelerinden sonra Maltepe ilçesinde de hizmet vermeye başladık. Her ne kadar her ilden iş alsak da yüz yüze görüşme imkanımız kısıtlı olmaktadır. Ancak Maltepe ilçesinde müşterilerimiz ile yüz yüze görüşme imkanımız var.

Yeni Nesil Web Sitesi Tasarımı

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte internet siteleri de telefonlara girdi artık. Eğer web siteniz mobil uyumlu (responsive) değil ise bilin ki çok müşteri kaybediyorsunuz. Firmamız tüm web tasarım hizmetlerinde responsive tasarım kullanmaktadır. Yani gerek mobilden, gerek tabletten gerekse bilgisayardan sitenize girdiğinizde hiç bir sorun yaşamadan siteyi kullanabilmektesiniz.

Maltepe’de Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Maltepe’de de profesyonel web tasarım hizmeti vermektedir. Aşağıda daha iyi anlaşılması için maddeler halinde iş akışını yazdık.

  • Müşteri ile yüz yüze görüşülür ve yapılacaklar müşterinin isteğine göre belirlenir.
  • Domain, hosting, sitede kullanılacak diğer materyaller belirlenir: Fotoğraf, döküman, site şablonu vs.
  • Hosting üzerinden site kurulur ve tüm dökümanlar ortalama 1 hafta ile 4 hafta arasında siteye eklenir.
  • Son olarak müşteriden onay aldıktan sonra teslim edilir.

Maltepe’de SEO hizmeti

Firmamız web tasarım haricinde Seo hizmeti de vermektedir. Maltepe’de seo arıyorsanız bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. SEO gün geçtikçe değerini artıran bir kavramdır. Yani arama motoru optimizasyonu, Bu ne demek?

Web siteniz var ve hizmet sektöründe iş yapıyorsunuz. eğer tüketiciler yaptığınız iş ile alakalı arama motorlarında arama yaptıklarında sizin site çıkmıyorsa müşteri kaybediyorsunuz demektir. Bu durumda acilen seo çalışması yaparak web sitenizi ilgili aramalarda yükseltebilirsiniz. Seo hizmetimizin bir avantajı da web tasarım ve seo hizmetini ayrı firmalardan alma zorunluluğunuz ortadan kalkar. Böylece daha ekonomik fiyata hem web tasarım hem seo hizmeti almış olursunuz.

Scroll to Top