Telefon: (532) 397 5241 Eposta: iletisim@haswebtasarim.com

İstanbul’un en büyük 10 halı yıkama fabrikasından birisi olan Swan Halı Yıkama ve Tamir Hizmetleri web sitesinin tasarımı ve SEO hizmeti Has Web Tasarım üstlenmiş durumda. Önceki web sitesi mobil uyum sorunu ve site iç linklerinin düzensiz olması nedeniyle sorunlar yaşanmaktaydı.

Öncelikle site sıfırdan tasarlandı ve eski linkler, yeni düzgün olması gerektiği hale getirildi. Yeni mobil uyumlu bir şablon ile site son halini almış oldu. Artık bu aşamadan sonra seo çalışmaları devam etmektedir. Google’da görünür olmak işlek bir caddede dükkanınız olmasına benzer hatta daha da önemlidir. Çünkü Google’daki müşteri portföyünüzün sınırı yoktur. Tamamen yaptığınız çalışmalara bağlıdır.

Swan Halı Yıkama kaliteli hizmeti ile İstanbullulara halı yıkama hizmeti vermektedir. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini gözeterek hareket etmekte ve halıyı tam olarak temizlemektedir. Has Web Tasarım da bu kaliteli hizmeti tam olarak siteye işlemekte ve tüketiciye bu bilgiyi ulaştırmaktadır.

İstanbul’un en büyük halı yıkama firması olmaya aday Swan Halı Yıkama hizmet kalitesi ile sektörde adından söz ettiren kurumsal bir firmadır. Geniş servis ağı, sorunsuz işleyen halı yıkatma süreci ve geçmişten gelen tecrübesi en iyi firmalar arasına girmesinde büyük etkisi oluştur. Müşteri memnuniyeti en üst düzey firmalardan birisidir. Sorunsuz, profesyonel bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Swan Halı Yıkama ve Tamir Hizmeti‘ni tercih edebilirsiniz.

Yorum Ekleyin


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Haswebtasarim.com | Zirveye çıkmanın en kolay yolu