Telefon: (532) 397 5241 Eposta: iletisim@haswebtasarim.com

2020 Yılının Değerlendirmesi

İyisiyle kötüsüyle 2020 yılını da geride bıraktık ve ömrümüzden 1 yıl daha gitti. Salgındı, depremdi gibi olumsuzlukların yanında Ayasofya Camii açılışı evden çalışma gibi iyi yanları da oldu tabii. Bir şekilde zaman geçiyor ve 2021 yılına merhaba dedik. Bu dönemde evden çalışma imkanı olanlar ağırlıklı olarak evden çalıştı. Ben de evden çalışanlardan biriyim bu dönemde.

2012 yılında ilk müşterime yaptığımız web sitesi ile web tasarım sektörüne giriş yapmıştım. 2012 yılından beri her sene müşteri portföyümde düzenli bir şekilde artış oldu. Referanslar sayfamda bir çoğunu paylaştım incelemek isteyebilirsiniz belki. 2021 yılında da yeni müşteriler ile yeni projeler yapmaya devam ettim. Bu dönemde yakın dostum Dry Ataşehir sahibi Mehmet’in de tavsiyesi ile Mardin Seç Halı Yıkama Fabrikasının web sitesi projesine başladım ve 1 ay gibi bir sürede teslim ettim. Güzel modern bir site ortaya çıktı, hayırlı olmasını dilerim.

Google Ads Reklam Servisi

2020 yılında yine Google Ads reklam hizmetine de devam ettim. Stor Perde Yıkama Firması, Sondaj Firması ve Tezaltem halı yıkama firmalarının google ads hesap takibi ve yeni reklamların yayına alınması hizmetlerine devam ettim. Tahmini 150.000 TL lik reklam bütçesi ile kendi rekorumu kırmış oldum.

Eticaret Sitesi CevizEzmesi.com

2005 yılında yatırım amaçlı aldığım Cevizezmesi.com alan adını eticaret sitesine çevirerek satış yapmaya başladım. Daha çok Melek DÖNMEZ hanım efendinin ilgilendiği bir eticaret sitesi çıktı ortaya. Meşhur Burdur ceviz ezmesi ve haşhaş helvası satışı yapılmaktadır. Burdur’un en iyi ceviz ezmesi üreticisi ile anlaşma yaparak günlük üretilen ve aynı gün kargo avantajı ile Tüm Türkiye’ye satış yapılmaktadır: https://www.cevizezmesi.com

Elimdeki mevcut sitelerin güncellenmesi, bakımı ve yeni tasarımlar eklenmesi gibi rutin işlemleri de zamanı geldikçe eksiksiz bir şekilde yaptım. 2021 yılında da bir süre daha evden çalışma devam edeceğe benziyor. Yeni yılda yeni hedefler koyarak daha fazla kişiye web tasarım ve gerçek SEO hizmeti vermeyi planlıyorum. Sözümü 2021 yılının tüm milletimize hayırlı olmasını ve şu salgından kurtulduğumuz bir yıl olmasını temenni ediyorum diyerek bitirmek istiyorum.

Yorum Ekleyin


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Haswebtasarim.com | Zirveye çıkmanın en kolay yolu