Web Tasarım

Profesyonel Yeni Nesil Web Tasarım

Web tasarım günümüzde en küçük bir firmanı veya kendini bir şekilde çevreye hatta dünyaya duyurmak isteyen bir kişinin bile sitesi olmak zorunda. 2013 yılında profesyonel olarak başladığım bu sektörde bir çok web sitesi yaptım. Son yıllarda artan akıllı telefon kullanımıyla birlikte artık en küçük bir şeyi internetten arar duruma geldik. Bu büyük potansiyeli avantaja dönüştürmek için bir web siteniz olmalı ve aramalarda ilk sayfada yer almalısınız.

Web tasarım yapmadan önce karar vermeniz gereken bir kaç önemli nokta var;

  • Neden bir web sitesi yaptırmalıyım?
  • Web sitemden beklentim neler?
  • Domain hosting kimin adına açılacak, site nerede barınacak?
  • Seo çalışması olacak mı? (Arama motorlarında üst sıralarda çıkacak mı)
  • İyi bir webmaster tanıyor musunuz?
  • Hangi yazılımlar ve programlama dilleri kullanılacak?
  • Ben web tasarım yapabilir miyim?

Web tasarım yaptırmadan önce bu sorulara vereceğiniz cevaplar ileride web sitenizden beklentilerinizi karşılama noktasında büyük yardımcı olacaktır. Günümüzde web tasarım işini profesyonel olarak yapan olduğu gibi, freelance olarak da yapan çok kişi var. Aynı zamanda yaparım ederim diyerek müşteriyi oyalayan ve onlarca parasını alan kişiler de var. İyi bir web tasarım işinde en önemli nokta webmaster konusudur. Webmaster sizi iyi bir şekilde yönlendirerek, sitenizden tam olarak istediğinizi verebilmelidir.

Neden Has Web Tasarım ve SEO?

Yukarıdaki aşamalar net bir şekilde belirlendikten sonra web tasarım işine girebilir, hatta kendini bile web tasarım yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için her ne kadar online olarak web tasarım kursları olsa da bire bir web tasarım kurslarından yararlanarak kısa zamanda gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yeni nesil web sitesi tasarımlarıyla her platformda sorunsuzca çalışan ve anahtar kelimelerinizde ilk sayfada çıkarak müşterilerinizi katlayabilirsiniz. Şimdi teklif alın.

Web tasarım

Aşağıda yüz yüze görüşebileceğimiz bir kaç ilçe yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekle birlikte aşağıdaki bölgelerde birebir görüşme imkanımız vardır:

Scroll to Top