Telefon: (532) 397 5241 Eposta: iletisim@haswebtasarim.com

Hakkımızda

HAS WEB TASARIM VE SEO ®

“Zirveye çıkmanın en kolay yolu” sloganıyla web tasarım işini büyük bir azim ile yapmaktayım. Yapmış olduğum bu işte özellikle SEO konusunda kendimi sürekli olarak geliştirmekteve bakımını yaptığım onlarca sitede uygulamaktayım. Her dijital platformda sorunsuz çalışan sitelerim ile site sahipleri gelirlerini artırmaktadır.

Web siteleri ile ilk olarak 2005 yılında ilgilenmeye başladım . Bir e ticaret sitesine ürün girmek ilk işim o oldu. Daha sonraları kendi mesleğim (elektrikçi) ile alakalı siteler kurdum. Seo‘nun henüz dillendirilmediği o yıllarda yapmış olduğum siteler büyük hit getiriyordu. 2013 yılında çok yakın arkadaşımın abisinin halı yıkama sitesi yaparak web tasarımı ticari olarak kullanmaya başladım.

İlk olarak yakın çevreme başladığım web tasarım ve seo işinde halihazırda 10 kişiye hizmet veriyorum. Aldığım işler ağırlıklı olarak arama motorlarında ilk sayfa odaklı çalışmalardır. Geniş müşteri kitlesine ulaşmak için internet en doğru seçimlerden birisidir. İnternette görünmüyorsanız büyük bir kitleden mahrum kalıyorsunuz demektir.

Domain, Hosting, logo, resim çekimi ve seo danışmanlığı alanlarında da hizmetlerim vardır.

Web tasarım ve seo işlerini bir işten daha çok severek yapmaktayım. Büyük bir öğrenme isteği ile sürekli olarak gelişen bu işte yeni bilgiler azmimi büyük ölçüde artırmaktadır. Web sitenizin A’dan Z’ye takibini yapıyorum ve size sadece müşterilerinizin sayısındaki artışı izlemek kalıyor.

Arama motorlarında yükselmek için iletişime geçebilirsiniz.

Hasan Hüseyin DÖNMEZ

Has Web Tasarım hakkında
Haswebtasarim.com | Zirveye çıkmanın en kolay yolu