Telefon: (532) 397 5241 Eposta: iletisim@haswebtasarim.com

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Yeni nesil web sitesi tasarımları yapıyoruz. Her platformda sorunsuz çalışan web siteleri ile site sahipleri geniş müşteri kitlesine ulaşabilmektedir. Tek yapmanız gereken teklif almak ve sitenizi Has Web Tasarıma emanet etmek. Ayrıntılı bilgi için tıklayın: Web Tasarım

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında ilk sayfada çıkmıyorsanız sorun var demektir. Sektörünüzde ilk sayfada çıkmak için web sitenizin seo çalışmaları doğru yolda yapılmalıdır. Maalesef seo sektörü yeni bir sektör olduğu için yaparım ederim kelimeleri ile site sahipleri mağdur duruma düşmektedir. Seo firmanızı iyi seçmeli ve doğru çalışmalar yapılmalıdır. Daha fazla bilgi için tıklayın: SEO

Logo Tasarım

Web siteniz için veya firmanız için logo ihtiyaçlarınızı da yapmaktayız. Referans: www.korkutlarhaliyikama.com
www.istanbulstorperdeyikama.com

Marka tescil

Sektöre yeni girmiş olabilirsiniz veya şimdiye kadar markanızı koruma altına almamış olabilirsiniz. Tüm marka tescil işlemlerinizin başvuru ve takip aşamalarını takip etmekteyim.
Referans: www.idealaritma.com.tr,
www.dry34.com
www.istanbulstorperdeyikama.com

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı sosyal medyada da görünür yaparak marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Bunu yaparken markanıza zarar vermeden doğru stratejilerle müşteri kitleniz artmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Web siteniz ve sosyal medya platformları için profesyonel fotoğraf çekimi yaparak özgün resimler üretmekteyiz. Görselin değerinin günümüzde fazlasıyla arttığından dolayı orijinal resimler daha fazla değer kazanmaktadır.

İnternet Reklamları

Google Facebook İnstagram gibi platformlarda hızlı ve doğru kitleye ulaşmak için reklam çalışmalarınız yapmaktayım. Doğru kitleye ulaşarak en ekonomik koşullarda istediğiniz kullanıcı trafiği artmaktadır.

Özgün İçerik Üretimi

Web sitenizdeki makalelerin ve kullanılan diğer araçların benzersiz olması rakiplerinizden bir adım ilerde olmanız anlamına gelmektedir. Yaptığınız işi en iyi şekilde anlatarak müşterilerinize sizi tam olarak anlatmaktayım.

Haswebtasarim.com | Zirveye çıkmanın en kolay yolu