Telefon: (532) 397 5241 Eposta: iletisim@haswebtasarim.com

Web Sitenizden Nasıl Gelir Elde Edebilirsiniz?

Eğer bir web siteniz var ise bir kaç yol izleyerek gelir elde edebilirsiniz. Aşağıda ayrıntılarını açıkladığımız gelir yöntemleri ile web sitenizden rahatlıklı iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Web sitenizden gelir getiren yöntemler:

 • SEO ile anahtar kelimenizde ilerleyerek Google ilk sayfaya çıkabilirsiniz.
 • Arama motorlarına reklam vererek satış yapabilir, tüketicilere hizmet verebilirsiniz.
 • Web sitenizde Google Reklamları yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz.

1- SEO İle Google İLk Sayfaya Çıkarak gelir elde etmek.

Bir ürün satabilirsiniz veya bir hizmet verebilirsiniz (boya, temizlik, tamirat vs.) eğer sektörünüzde ilgili anahtar kelimelerde yükselirseniz, o anahtar kelimeyi arayan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Böylece web sitenizden gelir elde etmiş olursunuz. Bunun için SEO hizmeti almanız gerekir. Her ne kadar site sahipleri kendileri bir şeyler yaparak seo yapmak isteseler de mutlaka bir noktada tıkanacaklar ve zamanları boşa gidecektir. Bunu tecrübelerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim. Bu sistemi kimler kullanır?

 • Hizmet sektöründeki firma sahipleri
 • E ticaret ile uğraşan kişiler

2- Arama Motorlarına Reklama Vererek gelir elde etmek.

Web sitenizden gelir elde etmenin bir yönü de arama motorlarına tıklama başına ücret ödeyerek sitenize kullanıcı çekebilirsiniz. Böylece satış yapmak istiyorsanız yapabilir, hizmet vererek iş almak istiyorsanız iş alabilirsiniz. Dünya genelinde en çok kullanılan Google Ads (Adwords) ‘tür. Google ads çok gelişmiş bir yapıya sahiptir. Hemen hemen tam aradığınız kullanıcıya ulaşmanızı sağlayan biraz karışık ama çok verimli bir yapıya sahiptir. Has Web tasarım ve SEO ® Google Ads danışmanlığı vermektedir. Böylece hem vakitten tasarruf eder hem de kısa zamanda geri dönüş sağlarsınız. Bu sistemi kimler kullanır?

 • Hizmet sektöründeki firma sahipleri
 • E ticaret ile uğraşan kişiler

3- Web sitenizde reklam yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Bir çok firma sahibi, tüketicilere ulaşmak için reklam vermek istemektedir. Bazı kuruluşlar da aracı rolüyle çok pratik bir şekilde firma sahibi ile tüketiciyi buluşturmaktadır. Dünya genelinde en çok kullanılan yine Google Adsense’dir. Google adsene kayıt olarak web sitenizde google reklamları yayınlayabilirsiniz. Google da size ücret ödeyerek gelir sahibi olabilirsiniz. Bu sistemi kimler kullanır?

 • Haber siteleri
 • Blog siteleri
 • Genel amaçlı bilgi siteleri

Bu sayfada en çok kullanılan web sitesi üzerinden gelir getiren yöntemlere değindik. Düşüncelerinizi aşağıda yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

2 Comments on “Web Sitenizden Nasıl Gelir Elde Edebilirsiniz?

  • Cevapla

   Güncellik de zaten arama motorlarının algoritmalarından bir tanesi. Ki kullanıcılar için de aynı şekilde öyle. Her zaman kullanıcı için yazmak, kullanıcı için üretmek gerekir. Başarı zaten gelecektir.

Yorum Ekleyin


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Haswebtasarim.com | Zirveye çıkmanın en kolay yolu