SEO Uzmanı

SEO hizmeti veriyorsanız SEO Uzmanı ünvanını almalısınız. Web Tasarım ve SEO ® hizmetlerimizde ilk günden itibaren Google ilk sayfa odaklı çalışmalar yürüttük. Aşağıda yaptığımız çalışmaları ve Google’da geldiğimiz noktayı görebilirsiniz. Anahtar kelimeler ve sıralamalarımızı aşağıdaki tabloya yazdık. Sizce SEO uzmanı ünvanını hak etmişiz mi ?

Dünyanın Lider Arama Motoru Google

SEO Uzmanı Tam Olarak Ne Yapar?

SEO uzmanı bir web sitesini ilgili anahtar kelimelerde Google ilk sayfaya çıkartmak için bir çok çalışma yürütür. Sitenin yapısından tutunda başka sitelerden tavsiye linkler alımına kadar bir çok kriteri raporlar ve ilgili düzenlemeler için ya kendisi ya da ilgili departmana bilgiler verir.

Bu çalışmalar için geçirdiği zamana göre ücret talebinde bulunur. Raporlar için gerekli ücretli araçlar mevcuttur. Bu araçları anlaşmaya göre firma veya kendisi üstlenebilir.

Has Web Tasarım ve SEO ® firması SEO Uzmanı olarak Hasan Hüseyin DÖNMEZ tüm işleri yürütmektedir. https://tr.linkedin.com/in/hasanhuseyindonmez/

Aşağıdaki tabloda SEO hizmeti verdiğimiz sektörlerde anahtar kelimesi yazılan terimlerin Google sıralamaları görülmektedir. Bu listeye göre SEO Uzmanı tercihinizi yapabilirsiniz.

Anahtar KelimeGoogle Sırası:
Üsküdar halı yıkama1 – 2
Güngören halı yıkama1-2
Karot delme1
Ataşehir halı yıkama2-3
Esenler halı yıkama1
Bakırköy halı yıkama1
stor perde yıkama2-3
üsküdar kuru temizleme1
pendik web tasarım 🙂1-2

Yukarıdakilere ek olarak SEO Hizmetindeki başarımızı neye borçluyuz? Merak ediyorsanız şu yazımını inceleyebilirsiniz:
htotps://www.haswebtasarim.com/yillardir-seo-ile-nasil-zirvedeyim/

SEO Uzmanı olmak için Eğitim şarttır. Aşağıda Türkiye’nin en önemli SEO Ajanslarından aldığımız eğitimleri görebilirsiniz.

Scroll to Top